Jak to začalo

Celý “projekt” Furt Bokem vznikl na podporu a rozšiřování driftové scény u nás a na slovensku. Celý název a nápad vznikl tak, že jsem jednou přišel domů z ježdění po zasněžených horách a řekl jsem si, že vytvořím facebookovou stránku pro lidi kteří milují drifty stejně jako já….

Rozhodl jsem se najít první kluky do party, kteří driftují ,makají na svých autech svépomocí po volných chvílích a dávají do toho úplně všechno. Potkal jsem se s Dankem Matějným a dalšími kluky z Ostravy, protože jsem je sledoval na facebooku a líbilo se mi, že jsou do driftu zapáleni na 120%, když jsem jim řekl o své vizi a celém smyslu projektu tak řekli “jdem do toho!”

Snažil jsem se vymyslet jak to udělat aby měl každý drifter možnost získat podporu podle toho jak moc energie do toho dává, a proto jsme s klukama vymysleli koncept, kterým se dostanou finance z projektu každému jezdci napřímo, takže pokud potkáš na akci svého oblíbeného driftera a koupíš si od něj produkt FURT BOKEM tak celý zisk z tohoto produktu jde přímo k němu na benzín, podval, gumy, oleje prostě na cokoli co se týká driftování. Jsem hrozně rád, že si získává furt bokem takovou oblibu mezi všemi autíčkáří a posouváme to dál!

Kontakt

Furt bokem 

Email: info@furtbokem.eu
Tel: +420 774 083 144

Provozovatel: Lukáš Souhrada
IČO: 74879651

Menu