Jak to začalo

Celý “projekt” FURT BOKEM vznikl na podporu a rozšiřování driftové scény u nás a na slovensku. Celý název a nápad vznikl tak, že jsem jednou přišel domů z ježdění po zasněžených horách a řekl jsem si, že vytvořím facebookovou stránku pro lidi kteří milují drifty stejně jako já.

Rozhodl jsem se najít první kluky do party, kteří driftují ,makají na svých autech svépomocí po volných chvílích a dávají do toho úplně všechno. Potkal jsem se s kluky z Ostravy, protože jsem je sledoval na facebooku a líbilo se mi, že jsou do driftu zapáleni na 120 %, když jsem jim řekl o své vizi a celém smyslu projektu tak řekli “jdem do toho!”

Snažil jsem se vymyslet jak to udělat aby měl každý drifter možnost získat podporu podle toho jak moc energie do toho dává, a proto jsme s klukama vymysleli koncept, kterým se dostanou finance z projektu každému jezdci napřímo, takže pokud potkáš na akci svého oblíbeného driftera a koupíš si od něj produkt FURT BOKEM tak celý zisk z tohoto produktu jde přímo k němu na benzín, podval, gumy, oleje prostě na cokoli co se týká driftování. Jsem hrozně rád, že si získává furt bokem takovou oblibu mezi všemi autíčkáří a posouváme to dál!

/Lucky boy

O projektu

FURT BOKEM je rodina, do které patří každý, kdo miluje driftování stejně jako MY!. Stavíme auta, tvoříme projekty, závodíme, tvoříme videa, připravujeme kolekce a snažíme se podporovat driftovou komunitu….#OneFamily. Na naší #FurtBokem garáž se můžete stavit kdykoliv budete mít cestu kolem.

Mimo toho, že jsme týmu jezdců a kamarádů, tak natáčíme videa z jěždění, našeho života a všeho okolo driftů, provozujeme tento e-shop a pořádáme akce. Ať už jsou na garáži nebo kdekoli jinde, vždycky je děláme z nadšení pro driftování a celou komunitu. Kdokoli kdo má rád auta je na každé naši akci vítán. Je jedno jestli má rád veterány, supersporty, drift speciály a nebo cokoli jiného. Každý kdo má na akcích cokoli z naší kolekce má DRIFT TAXI zdarma jako poděkování, že ho baví to co tvoříme.

Uvědomujeme si, že nás sleduje spousta lidí a proto k ježdění přistupujeme pod hesly #legalnidrifty a #legalnisrazy. Ve stejném duchu pořádáme akce a natáčíme videa. Cítíme za to zodpovědnost a to nejen vůči všem co nás podporují, ale hlavně vůči tobě….

Furt Bokem /instagram

#furtbokem

Eshop

Tel: +420 774 083 144
Email: info@furtbokem.eu

Furt Bokem

Provozovatel: NoWHY agency s.r.o.
Lukáš Souhrada
IČO: 08894558
DIČ: CZ08894558

Tel: +420 774 083 144

Spolupráce

Tel: +420 774 412 234
Email: marketing@furtbokem.eu