Jak to začalo

Celý “projekt” FURT BOKEM vznikl na podporu a rozšiřování drift scény u nás a na Slovensku. Celý název a nápad vznikl tak, že jsem jednou přišel domů z ježdění po zasněžených horách a řekl jsem si, že vytvořím facebookovou stránku pro lidi, kteří milují drifty stejně jako já.

Jsem hrozně rád, že si získává FURT BOKEM takovou oblibu mezi všemi autíčkáři a posouváme to dál! FURT BOKEM je rodina, do které patří každý, kdo miluje driftování stejně jako MY! Stavíme auta, tvoříme projekty, závodíme, tvoříme videa, připravujeme kolekce a snažíme se podporovat drift komunitu…. #OneFamily. 

Mimo toho, že jsme tým jezdců a kamarádů, tak natáčíme videa z ježdění, našeho života a všeho okolo driftu, provozujeme tento e-shop a pořádáme akce. Ať už jsou na garáži nebo kdekoli jinde, vždycky je děláme z nadšení pro driftování a celou komunitu. Kdokoliv, kdo má rád auta, je na každé naši akci vítán. Je jedno jestli má rád veterány, supersporty, drift speciály a nebo cokoliv jiného.

Uvědomujeme si, že nás sleduje spousta lidí a proto k ježdění přistupujeme pod hesly #legalnidrifty a #legalnisrazy. Ve stejném duchu pořádáme akce a natáčíme videa. Cítíme za to zodpovědnost a to nejen vůči všem, co nás podporují, ale hlavně vůči Tobě….

/Lucky boy

Furt Bokem /instagram

#furtbokem

Eshop

Tel: +420 774 083 144
Email: info@furtbokem.eu

Furt Bokem

Provozovatel: NoWHY agency s.r.o.
Lukáš Souhrada
IČO: 08894558
DIČ: CZ08894558

Tel: +420 774 083 144

Spolupráce

Tel: +420 774 412 234
Email: marketing@furtbokem.eu